MNHRP 7. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Yapıldı

Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi 7. Proje Yönlendirme Komitesi Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Dinçer başkanlığında, Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, ÇEM Genel Müdürü M.Mustafa Gözükara, Genel Müdür Yardımcımız Yusuf Şahin, OGM ve DSİ Daire Başkanları, Hazine Müsteşarlığı, Kalkınma Bakanlığı odak noktaları ile Projenin Merkezi ve Taşra Uygulama Birimi görevlilerinin katılımı gerçekleştirildi.


Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Hüseyin Dinçer proje başlangıcında projenin içinde yer aldığını, projeyi yakından takip ettiğini ve bu tür projelerin önemi dile getirdi.


Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, projenin başarısından dolayı tüm ekibe teşekkür etti.


ÇEM Genel Müdürü M.Mustafa Gözükara, projenin İzleme değerlendirme faaliyetlerini yürüttüklerini ve bu tarz projelerde İzleme değerlendirmenin önemini belirtti.


OGM Ağaçlandırma Daire Başkanımız İbrahim YÜZER Proje 2017 Program- Gerçekleşmeleri, projede gelinen süreç, projenin faaliyetleri ve 2018 bütçesi ile ilgili sunum yapmıştır. Sunumun ardından proje faaliyetleri ayrıntılı görüşülmüş, DSİ yatırımları değerlendirilmiştir.


Proje ile ilgili genel görüşler alınarak toplantı sonlandırılmıştır.

 

 

 

 

 

Kategoriler

Proje Dokümanları Projenin Alanı Projenin Amacı Haftalık Raporlar Aylık Raporlar Haber Arşivi

Foto Galeri

296