MNHRP Değerlendirme Toplantısı Nevşehir’de Yapıldı

Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi kapsamında 2017 Yılı Gerçekleşmeleri ve 2018 Yılı Programlarının Değerlendirilmesi amacıyla Nevşehir ilinde 14-16 Şubat 2018 tarihleri arasında toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Orman Genel Müdürlüğü Ağaçlandırma Daire Başkanı İbrahim Yüzer, Fidanlık ve Tohum İşleri Daire Başkanı Salim Sığırcı, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü Havza Planlama ve Arazi Islahı Dairesi Başkanı Kürşat Yıldırım, Elazığ Orman Bölge Müdürümüz Ziya Polat, Kayseri Orman Bölge Müdürü Adnan Diltemiz, Bölge Müdür Yardımcıları, ilgili Şube Müdürleri, ilgili İşletme Müdürleri ve MNHRP proje il ekipleri ve proje kapsamında çalışan diğer personel katılmıştır.

 


Açılış konuşmalarının ardından Proje Yönetici Yardımcısı Yahya Acıkmaz tarafından 2013-2017 yılları arasında yapılan faaliyetlerle ve projede gelinen süreç ile alakalı genel sunum yapıldı. Daha sonra İşletme Müdürlerince Elazığ, Bingöl ve Muş İllerinde 2017 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2018 yılı programının yersel dağılımları ile ilgili sunumlar yapıldı.

Sunumların tamamlanmasının ardından soru-cevap bölümü ve genel tartışma ile değerlendirme yapılarak toplantı sonlandırıldı. Ardından 15-16 Şubat tarihlerinde Nevşehir ve Konya illerinde yapılan çalışmalar yerinde incelendi.

 

 

 

Kategoriler

Proje Dokümanları Projenin Alanı Projenin Amacı Haftalık Raporlar Aylık Raporlar Haber Arşivi

Foto Galeri

407